ההרשמה לתכנית נפתחה
בוגרים 2019

יוצרים עסקים

רונית בכר

מסלול ניהול עיצוב
מנחה: אלעד פרסוב

הפרויקט הוא כלי מסייע שימלא אחר הצרכים של יוצר הפועל בפריפריה, מרוחק ממרכזי המסחר, כך שיהווה פורמט תומך ודינמי לעסק שלו.

בעולם של עמימות ואי ודאות תעסוקתית יותר ויותר אנשים בוחרים להיות פרילאנסרי, מגמה שניכרת גם בקרב תעשית היצירה, המהווה הון אנושי עם השפעה על הכלכלה העולמית. כתעשייה ללא תפיסה אסטרטגית בכל הנוגע לשינויים תעסוקתיים וכלכליים היא חווה תנודתיות, וככזו יוצר פרילאנס חסר את היכולות הפריפריאליות מצוי באתגר אדיר לקיים עסק מרוויח.

הקושי ברכישת מיומנויות עסקיות-קריטיות לקיומו של העסק וחווה חסמים תפיסתיים שהם חלק מסט האמונות והערכים של הגילדה המקצועית אליה הוא משתייך רק עולה עם המרחק מהמרכז וההתגוררות בפריפריה. היצע עבודה מוגבל, אמון נמוך לערך הכלכלי של יצירתם, מעגל עמיתים מרוחק שמוליד בדידות מקצועית ושירותים תומכים מרוחקים ויקרים הופכים פרויקט זה לבעל ערך.

-

רונית בכר (נ. 1970) היא מעצבת מוצר, מאיירת, יוצרת, בעלת עסק עצמאי ומלווה עסקית. בעברה עשור של בתחום המוצרים לתינוקות וילדים, ומקימה של SHADO. מציגה בתערוכות בארץ ובגלריות ברחבי העולם. כיום מלווה של עסקים, בעיקר מתחום היצירה, מנחה של פורום יוצרים בעמק המעיינות, שקם בשיתוף פעולה של מעוף והמועצה המקומית, מתוך כוונה לחזק את הכלכלה המקומית בעזרת תעשית היצירה באיזור.


baronitba@gmail.com
עיצוב: רננה עירשי
פיתוח: פאטליידי
Close Window
Close Window