ההרשמה לתכנית נפתחה

בלוג

סדנאות, הרצאות, אירועים, חדשות וראיונות וכל מה שקורה בתכנית לתואר שני בעיצוב תעשייתי בבצלאל.

אירועים רבים פתוחים לקהל הרחב ומתקיימים בבית הנסן, בירושלים (רח׳ גדליה אלון 14).

03.06.2020

ביאנלה לעיצוב 2020 מוזאון ארץ ישראל

תערוכה אודות עיצוב

במסגרת הביאנלה הראשונה לאומנויות ולעיצוב תל אביב 2020, יוצגו במגדל התצפית במוז"א ­–מוזיאון ארץ ישראל, תוצרים נבחרים של מספר קורסים בתכנית לתואר שני בעיצוב תעשייתי בבצלאל. לצד המוצגים תתקיים במקום תכנית רזידנסי מתמשכת בהשתתפות סטודנטים ובוגרי התכנית שיעבדו בחלל. ברזידנסי יתארחו עשרה מעצבים ומעצבות שיעבדו בחלל התערוכה במשך שבועיים בפורמט סטודיו עבודה פתוח, ויתקיימו הרצאות פתוחות לקהל. 

15.08.2019  |  19:00 - 22:00

באונאו

תערוכה אודות עיצוב

במלאת 100 שנה להקמת ביה״ס ״באוהאוס,״ יזמנו שיתוף פעולה רחב היקף המפגיש מעצבים-חוקרים מהתואר השני לעיצוב תעשייתי באקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל, ומאוניברסיטת אנהאלט למדעים יישומיים בדסאו.
ב 15.8 נציג פרויקטים נבחרים במסגרת ארועי 100 שנה לבאוהאוס שיתקיימו בבית הנסן

30.03.2017  |  19:00 - 21:00

תערוכה חדשה-סודות

תערוכה אודות עיצוב

בתפר שבין גילוי והסתרה חבוי עולם חמקמק. הסוד מכיל בתוכו פחד, פוטנציאל לחשיפה אשר עלולה לשנות את האופן בו הסביבה תופסת אותנו, אולי אפילו להעמידנו בסכנה. מצד שני, ישנם פרטים המקבלים את יופיים וערכם מעצם היותם סמויים מן העין. היכן שוכנים אותם סודות נסתרים?

27.02.2017

הסטודיו האוטרקי

תערוכה אודות עיצוב

קול קורא: תערוכה בנושא "הסטודיו האוטרקי" תיפתח בבית הנסן Hansen House בירושלים ביוני 2017 במסגרת שבוע העיצוב בעיר וביוזמתה של Bezalel M.Des - התוכנית לתואר שני בעיצוב תעשייתי בבצלאל. אם בעבר המונח "סטודיו" שימש לציין את המקום בו מתרחשת עבודת היצירה בלבד, היום התרחבו הפונקציות שלו לכלול פעילות יזמית, ייצור, מחקר, שיווק, יחסי ציבור, הפצה ועוד, ובהתאם רוב המעצבים נדרשים לעסוק בחלק או בכל התחומים האלו.
התערוכה תבחן באמצעות העבודות המוצעות את קווי המתאר החדשים של הסטודיו העכשווי כיחידה שלמה הממלאת את כל הפונקציות הנדרשות להביא חפץ, שירות או חוויה חדשים אל העולם ואל המשתמש.

04.05.2016

Jerusalem Berlin Bridge

תערוכה אודות עיצוב

בארבעה במאי נפתחה התערוכה: Jerusalem Berlin Bridge בברלין.
האירוע הינו חלק מ State of Design Berlin , פסטיבל עיצוב שמתקיים בימים אלו בברלין. סטודנטים ממסלול ‫#‏אודותעיצוב‬ שנה ב' מציגים עבודות שנוצרו בשיתוף 9 יוצרים ישראלים המתגוררים בברלין, במסגרת מעבדת עיצוב לביקורת ושינוי חברתי בהנחיית גלית שבו ודנה בן שלום.

30.03.2016

'קמטים' עבודתה של נועה זילברמן

תערוכה אודות עיצוב

בימים אלו מוצגת עבודה של נועה זילברמן, בוגרת התוכנית, בטרינאלה של הקופר יואיט, מוזיאון העיצוב הלאומי של ארצות הברית.
התערוכה השנה עוסקת במופעים השונים של מושג היופי בעיצוב. הפרוייקט של נועה "קמטים" מוצג בחלק העוסק ב-"טרנסגרסיב", המחובר בהקשר של תערוכה זו לצד האפל והמופלא של היופי.

03.03.2016  |  19:30

תערוכת "פיגומים"
בוגרים 2015

תערוכה

תערוכת בוגרי התואר השני מתבוננת בתחומי המחקר של 36 בוגרי התכנית הטריים ומבקשת לשרטט דרכם תמונת עולם מעודכנת, אחרי רצף מהפכות טכנולוגיות, אידיאולוגיות וחברתיות שפקדו אותו ואת הכוחות החדשים שמערערים את סדריו הישנים. היא מציעה, דרך נקודת מבטו של המעצב, פיגומים להרכבה של מציאות חדשה המוצגים בחמישה פרקים.

24.12.2015  |  13:00 - 14:00

הכוריאוגרפית רננה רז בסדנא בנושא 'מחווה'

תערוכה עיצוב וטכנולוגיה

לרגל שיתוף הפעולה עם מייקרוסופט במסגרת קורס "מעבדת עתיד" של ‫#‏אודותעיצוב‬ הזמנו את הרקדנית והכוריאוגרפית רננה רז להרצאה וסדנה הבוחנת את המושג "מחווה". היה קצת קשה לחשוב דרך הגוף אבל זה קרה בלי ששמנו לב... תודה רננה על מפגש מעניין ותודה לכל מי שלקח חלק.

טוען...
עיצוב: רננה עירשי
פיתוח: פאטליידי
Close Window
Close Window