ההרשמה לתכנית נפתחה

בלוג

סדנאות, הרצאות, אירועים, חדשות וראיונות וכל מה שקורה בתכנית לתואר שני בעיצוב תעשייתי בבצלאל.

אירועים רבים פתוחים לקהל הרחב ומתקיימים בבית הנסן, בירושלים (רח׳ גדליה אלון 14).

01.12.2017  |  18:00 - 19:30

שיחת חתך#3 מארחת את המעצב אביב כץ

אירוע אודות עיצוב

מה עומר מאחורי מושגים כמו 'עיצוב שירות' ו-'עיצוב חברתי'? מה המטרה של כל אחד מהתחומים, אילו תהליכי עבודה נוצרים ומה התוצרים האפשריים של תהליכים כאלו. שיחה עם המעצב החברתי אביב כץ על עיצוב ככלי לחדשנות חברתית וארגונית.

19.01.2017  |  18:00 - 19:30

שיחת חתך 9# מארחת את המעצב שלומי אזולאי לשיחה על רובוטים ואמפטיה

אירוע עיצוב וטכנולוגיה

איך אפשר להקל על תחושת הבדידות בקרב אוכלוסיית הגיל השלישי? איך אפשר לייצר אמפטיה והיקשרות רגשית באמצעות תיווך טכנולוגי?
אילו מתודולוגיות מתפתחות כשנדרשים לעצב תנועה? המעצב שלומי אזולאי בשיחה על הפרויקט החדש ELLIQ ועבודה בצוות של Intuition robotic,

05.01.2017  |  18:00 - 19:30

שיחת חתך #7 מארחת את יובל סער לשיחה על יזמות תרבותית

אירוע אודות עיצוב

מה זו יזמות תרבותית ואיך גורמים לה לקרות? איך משלבים בין עבודה לצורך פרנסה עם הנאה ופרוייקטים נוספים? ובאיזה אופן טכנולוגיות חברתיות יכולות להפוך לכלי עבודה משמעותי כדי לגרום להכל לקרות..
שיחה עם יובל סער, עיתונאי, מעצב, אוצר, מרצה ויזם על יזמות תרבות היום.

29.12.2016  |  19:30 - 22:00

שימו שמן

אירוע אודות עיצוב

שימו שמן'- חוגגים עיצוב וחנוכה' בבית הנסן. בתוכנית: אור ואש- הדלקת "חנוכיה טכנולוגית" בעיצובם של סטודנטים במסלול עיצוב וטכנולוגיה
פרפורמנס נרות- אהוד בן מנשה ושאול כהן, בוגרי התוכנית, מסלול אודות. מסתובבים-פתיחת תערוכה. עבודות סטודנטים ובוגרים.
מצבי צבירה- המעצבת והקונדיטורית מיכל אביתר בארוע אוכל שכולו על טהרת השמן.

08.12.2016

מאסטרס 2016

אירוע

התכנית לתואר שני בעיצוב תעשייתי בבצלאל מציגה זו השנה השניה את אירועי ״מאסטרס״, אירועי השנה של התכנית. אלה כוללים את ״יסודות״, תערוכת הבוגרים של התכנית המציגה פרוייקטי גמר משלושת מסלוליה, וסדרת אירועים מסלוליים וכלליים המזמינה אורחים מובילים מהארץ ומחו״ל כמו גם את הקהל הרחב להגיב ולהשפיע על התכנית, דרך סדנאות, הרצאות ושיחות סביב הנושאים העומדים בלב העשייה בתכנית לתואר השני. האירועים מתארחים כבכל שנה בבית הנסן - מרכז לעיצוב, מדיה וטכנולוגיה - מקום מושבה של התכנית.

17.11.2016  |  18:00 - 19:30

שיחת חתך#1 מארחת את המעצבת איה בנטור

אירוע

איה היא ממקימי 'Fictional collective' המורכב כיום מ27 חברים, רובם סטודנטים מהמחלקה לsocial design באקדמיה לעיצוב אינדהובן "קולקטיב היא לא הגדרה מדויקת עבורינו - אנחנו רשת של מעצבים, אדריכלים, כותבים, אוצרים, וחוקרים. אנחנו פלטפורמה לשיתופי פעולה ודיאלוגים סביב עיצוב ופרקטיקות של עיצוב. הקבוצה מייצרת מרחב ללא מקום ממשי קבוע. המרחב המשותף מייצר קרקע למחלוקות, לסתירות, להטלת ספק ובחינה מחודשת וביקורתית. אנחנו מערכת המאפשרת אינטראקציה בין יוצרים מתחומים שונים, מדינות שונות ודעות שונות. הפרטים מגדירים את הקבוצה, והקבוצה את הפרטים השותפים."

10.11.2016  |  9:00 - 18:30

כנס דוקומאניה

אירוע אודות עיצוב

כולנו חולים בדוקומאניה. אנו מתעדים ומתועדים ללא הרף, ללא שליטה, ללא בקרה. מה מניע אותנו? היכן התיעוד חשוב ומתי הוא מסוכן? מה מתועד ובאילו טכנולוגיות? מה הן ההשלכות האישיות של תיעוד אובססיבי ומה הם ההיבטים הפוליטיים, החברתיים והתרבותיים שלו? מסלול אודות עיצוב, בתכנית לתואר שני בעיצוב בבצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב, מזמין אתכם ליום עיון מרתק בנושא שפעת התיעוד.

טוען...
עיצוב: רננה עירשי
פיתוח: פאטליידי
Close Window
Close Window