ההרשמה לתכנית נפתחה
בוגרים 2019

Boomin - השפעת האצת קצב התפתחות הטכנולוגיה על תפקיד המעצב

מיקה גדלביץ'

מסלול ניהול עיצוב
מנחה: ד״ר מרק שובמן וד״ר רן רבן

Booming הנו כלי תומך למידה עצמאית ומבוזרת המאפשר הקניית סל וכישורים הוליסטי ומקיף למעצבים. הפרוייקט מנסח את סט הכלים, הידע והכישורים שנדרשים ממעצב היום כדי להכשירו להובלת תהליך עיצוב מוצר תוך התמודדות עם עולם משתנה תדיר. הפרוייקט מתמקד לצד זאת ביכולת להשיג כלים אלו, כאלטנטיבה לעולם האקדמיה הקלאסי.

נקודת המוצא לפרויקט היא ההבנה כי לעיצוב משקל רב בניסוח של מהפכות עתידיות - שהרי החל ממנוע הקיטור בבסיס המהפכה התעשייתית וכלה בטכנולוגיות האינטרנט שהובילה למהפכת המידע, בבסיס כל מהפכה בתעשייה נתונה נמצאת טכנולוגיה. אך יחד עם זאת, זמני הפיתוח הטכנולוגיים מהירים מתמיד, ואינם מאפשרים למעצבים לייצר דיסיפלינות מותאמות - כאשר ההגעה של מוצר לקהל יעד גדול התקצרה מעשרות שנים לשבועות או חודשים בודדים.

הפרויקט התמקד במקרה הבוחן של מעצבים היוצרים לפלטפורמת המציאות המורחבת. פלטפורמה מתפתחת בתחום המדיה הדיגיטלית, הכוללת מציאות מדומה, מציאות רבודה ועוד׳. בכדי להנגיש את הקצה המתפתח של הטכנולוגיות עבור מעצבים, מתוך תפיסה כי תהליך פיתוח מוצר המונחה ע״י עקרונות עיצוב וצרכי המשתמשים יוביל להטמעה מהירה יותר, ניצול יעיל יותר של משאבים, וערך רב יותר למשתמשים.

-

מיקה גדלביץ׳ (נ. 1987) הינה מעצבת חווית משתמש היצרת בעיקר למדיום הדיגיטלי ומתמדקת בעיצוב אפליקציות, ממשקי תוכנה ומכשירי IOT.


mika.gdal@gmail.com https://www.linkedin.com/in/mika-gdalevich/
עיצוב: רננה עירשי
פיתוח: פאטליידי
Close Window
Close Window