ההרשמה לתכנית נפתחה

בלוג

סדנאות, הרצאות, אירועים, חדשות וראיונות וכל מה שקורה בתכנית לתואר שני בעיצוב תעשייתי בבצלאל.

אירועים רבים פתוחים לקהל הרחב ומתקיימים בבית הנסן, בירושלים (רח׳ גדליה אלון 14).

01.12.2017  |  18:00 - 19:30

שיחת חתך#3 מארחת את המעצב אביב כץ

אירוע אודות עיצוב

מה עומר מאחורי מושגים כמו 'עיצוב שירות' ו-'עיצוב חברתי'? מה המטרה של כל אחד מהתחומים, אילו תהליכי עבודה נוצרים ומה התוצרים האפשריים של תהליכים כאלו. שיחה עם המעצב החברתי אביב כץ על עיצוב ככלי לחדשנות חברתית וארגונית.

30.03.2017  |  19:00 - 21:00

תערוכה חדשה-סודות

תערוכה אודות עיצוב

בתפר שבין גילוי והסתרה חבוי עולם חמקמק. הסוד מכיל בתוכו פחד, פוטנציאל לחשיפה אשר עלולה לשנות את האופן בו הסביבה תופסת אותנו, אולי אפילו להעמידנו בסכנה. מצד שני, ישנם פרטים המקבלים את יופיים וערכם מעצם היותם סמויים מן העין. היכן שוכנים אותם סודות נסתרים?

27.02.2017

קול קורא- הסטודיו האוטרקי

תערוכה אודות עיצוב

קול קורא: תערוכה בנושא "הסטודיו האוטרקי" תיפתח בבית הנסן Hansen House בירושלים ביוני 2017 במסגרת שבוע העיצוב בעיר וביוזמתה של Bezalel M.Des - התוכנית לתואר שני בעיצוב תעשייתי בבצלאל. אם בעבר המונח "סטודיו" שימש לציין את המקום בו מתרחשת עבודת היצירה בלבד, היום התרחבו הפונקציות שלו לכלול פעילות יזמית, ייצור, מחקר, שיווק, יחסי ציבור, הפצה ועוד, ובהתאם רוב המעצבים נדרשים לעסוק בחלק או בכל התחומים האלו.
התערוכה תבחן באמצעות העבודות המוצעות את קווי המתאר החדשים של הסטודיו העכשווי כיחידה שלמה הממלאת את כל הפונקציות הנדרשות להביא חפץ, שירות או חוויה חדשים אל העולם ואל המשתמש.

05.01.2017  |  18:00 - 19:30

שיחת חתך #7 מארחת את יובל סער לשיחה על יזמות תרבותית

אירוע אודות עיצוב

מה זו יזמות תרבותית ואיך גורמים לה לקרות? איך משלבים בין עבודה לצורך פרנסה עם הנאה ופרוייקטים נוספים? ובאיזה אופן טכנולוגיות חברתיות יכולות להפוך לכלי עבודה משמעותי כדי לגרום להכל לקרות..
שיחה עם יובל סער, עיתונאי, מעצב, אוצר, מרצה ויזם על יזמות תרבות היום.

29.12.2016  |  19:30 - 22:00

שימו שמן

אירוע אודות עיצוב

שימו שמן'- חוגגים עיצוב וחנוכה' בבית הנסן. בתוכנית: אור ואש- הדלקת "חנוכיה טכנולוגית" בעיצובם של סטודנטים במסלול עיצוב וטכנולוגיה
פרפורמנס נרות- אהוד בן מנשה ושאול כהן, בוגרי התוכנית, מסלול אודות. מסתובבים-פתיחת תערוכה. עבודות סטודנטים ובוגרים.
מצבי צבירה- המעצבת והקונדיטורית מיכל אביתר בארוע אוכל שכולו על טהרת השמן.

10.11.2016  |  9:00 - 18:30

כנס דוקומאניה

אירוע אודות עיצוב

כולנו חולים בדוקומאניה. אנו מתעדים ומתועדים ללא הרף, ללא שליטה, ללא בקרה. מה מניע אותנו? היכן התיעוד חשוב ומתי הוא מסוכן? מה מתועד ובאילו טכנולוגיות? מה הן ההשלכות האישיות של תיעוד אובססיבי ומה הם ההיבטים הפוליטיים, החברתיים והתרבותיים שלו? מסלול אודות עיצוב, בתכנית לתואר שני בעיצוב בבצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב, מזמין אתכם ליום עיון מרתק בנושא שפעת התיעוד.

04.05.2016

Jerusalem Berlin Bridge

תערוכה אודות עיצוב

בארבעה במאי נפתחה התערוכה: Jerusalem Berlin Bridge בברלין.
האירוע הינו חלק מ State of Design Berlin , פסטיבל עיצוב שמתקיים בימים אלו בברלין. סטודנטים ממסלול ‫#‏אודותעיצוב‬ שנה ב' מציגים עבודות שנוצרו בשיתוף 9 יוצרים ישראלים המתגוררים בברלין, במסגרת מעבדת עיצוב לביקורת ושינוי חברתי בהנחיית גלית שבו ודנה בן שלום.

טוען...
עיצוב: רננה עירשי
פיתוח: פאטליידי
Close Window
Close Window